HAKKIMIZDA

Aksanlar Tekstil; 1998 yılında aile şirketi olarak İstanbul’da kuruldu. Ana faaliyet konusu bebek ve çocuk giyim imalatı üzerine olan şirket, gelişen çağın teknolojisine uyum sağlayarak büyümekte, Toontoy Kids markası olarak kaliteli üretim kapasitesini yükseltmektedir. Yurtiçi ve yurtdışı pazarlarında saygın bir konumda bulunmakta olan, Toontoy Kids markası ile adından sıkça söz ettirerek “Türk Malı” kalitesini ve güvenini tüm dünyaya gururla sunarak, sektördeki 21 yılı aşan tecrübesi ve inovatif bakış açısı ile tüketicilerin beğenisini kazanan özgün ürünler, ülkemiz dışında da Rusya, Avrupa ülkeleri, Türki Cumhuriyetler gibi pek çok pazarda her geçen gün daha da güçlenerek bilinirliğini arttırmaktadır. Toontoy Kids; uluslararası pazardaki reklam kampanyaları ve lansmanlarda “Toontoy Kids” markasının iletişim stratejisi ile aynı çizgide yenilikçi, araştırmacı ve geliştirmeci yönetim politikasıyla, müşteri memnuniyeti odaklı, uluslararası pazarda değişen talep ve istekler doğrultusunda istikrarlı, kaliteli, hızlı üretim ve hizmet ile sektörde örnek ve lider bir kurum olarak çalışmalarını yürütmektedir.

Planlama, tasarım aşamasında koleksiyon hazırlama ile alakalı temel işlemlerin, model çizimi ve tasarımının yürütüldüğü şirket merkezi İstanbul’dadır. Aksanlar Tekstil’in ana faaliyet kolu olan kumaş üretim fabrikası da İstanbul Bağcılar’dadır. Aylık üretim kapasitesi ortalama 100 tonun üzerinde olan üretim, tamamıyla insan sağlığına zararsız hammadde ve boyalar kullanılarak, son teknoloji üretim bantlarında özel makineler ile gerçekleştirilmektedir.

0-14 yaş; bebek ve çocukların ihtiyaçlarına; sağlıklı, kaliteli ve güvenilir çözümler sunarak, güncel moda konseptleri kapsamındaki stil ve tasarımlarını, geleneksel el işçiliği hassasiyetinde, ileri teknoloji ekipmanlarla birleştiren firmanın, Kırklareli Vize’de 20.000 m2 alan üzerine kurulu fabrikası; mevcut son teknoloji bilgisayarlı nakış makineleri, lazerli kesim makineleri, ütü-paketleme sistematiği ile, günlük ortalama 10.000 parçanın üzerinde üretim hacmine sahiptir.

Aynı zamanda İstanbul Zeytinburnu’nda bulunan 7 katlı satış mağazası ve bununla birlikte online satış mağazası ve diğer sanal pazarlar üzerinden de ürünler, alıcılarla buluşmaktadır. Bu bağlamda tüketici sağlığı, üretimin her aşamasında istisnasız dikkate alınmakta ve eksiksiz kalite kontrol ağı ile her daim en kaliteli, sağlıklı ve güvenilir kumaşlar değerli alıcıların beğenisine sunulmaktadır. Şirketin hedefi; günümüz şartlarına uygun modelleri hazırlayarak, kaliteli ve sağlıklı ürünleri ucuza sunmak olup, gelişen pazara bağlı olarak büyüyen üretimi ile en kaliteli hizmeti vermektir.

Tooontoy Kids Collection, tekstil sektöründeki global gelişmeleri yakından takip ederek, kurulduğu gündeki heyecanını hiç kaybetmeden kendini yenileme ve hep daha iyisini sunabilme çabası içinde faaliyetlerine devam etmektedir.